apbalvojumi.png

Mēs “BIBLIOTĒKA №1 Restorāns”  vēlamies pateikties, ka esat kopā ar mums jau četrus gadus. Šis gads bijis ne mazāk dinamisks un panākumiem bagāts kā iepriekšējais. Māra Jansona un viņa profesionālās komandas ieguldījums restorāna attīstībā ticis augstu novērtēts gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

2014. gadā “BIBLIOTĒKA №1 Restorāns” jau otro gadu pēc kārtas ticis ierindots starp labākajiem “Latvijas restorānu TOP 50”,  kā arī saņēmis atzinību no Latvijas Pasākumu producentu asociācijas kā kvalitatīvs nozares piegādātājs ēdināšanas jomā.

Viegli iegūt,  bet grūti noturēt – jau trešo gadu pēc kārtas esam saņēmuši prestižā vīna kultūras izdevuma “Wine Spectator” atzinības rakstu par vīna kartes izcilību. 
Pēdējo gadu laikā esam nostabilizējuši un nostiprinājuši Itālijas vīnu piedāvājumu. "Bibliotēka №1 Restorāns" vīnziņu komanda ir izveidojusi brīnišķīgu Itālijas vīnu kolekciju no 26 vīna darītavām, kas pārstāv teju visus Itālijas reģionus. Vīnu listē iekļauti arī lieliski vīni no klasiskiem Francijas reģioniem, no Jaunās pasaules - Dienvidāfrikas, Austrālijas, Amerikas, Čīles un Argentīnas.

Esam apņēmības pilni sasniegt jaunas virsotnes arī nākamajā gadā, tādēļ Jūsu atbalsts mums ir nozīmīgs un priecāsimies būt kopā ar jums arī turpmāk!

BibliotekaNo1_apbalvojumi_062016_majaslapa.jpg

 

Apbalvojumi