pasākumu plānošana

Apvienojot mūsu pieredzi, profesionalitāti  un degsmi, esam izveidojuši komandu, kas spēj uzburt neaizmirstamas svinības. Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat iecerējuši  svinības smaržīgā pļavā, restorānā, greznā pilī vai birojā, mūsu banketu serviss ietaupīs Jūsu laiku un parūpēsies par apkalpošanu un pasākuma organizēšanu. Nodrošināsim telpas svinībām, izstrādāsim vispiemērotāko ēdienkarti un nepieciešamības gadījumā mūsu vīnzinis,  pilnīgai garšu buķetei, palīdzēs piemeklēt  vīnu un dzērienus.

banketu telpas

Restorāna telpas ir izvietotas 3 stāvos, kas ļauj  tās ērti kombinēt un paralēli organizēt vairākus pasākumus vai arī konferences ar paralēlām sesijām. Atkarībā no pasākuma formāta, Restorānā iespējams rīkot svinības pat līdz 800 viesiem. Mājīgās telpas, greznās zāles un gaišās terases ļauj pielāgoties dažādiem pasākumu formātiem.

tehniskais nodrošinājums

Plānojot veiksmīgu pasākumu, svarīgi ir jau laikus apzināt un parūpēties par visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.  Mēs sadarbojamies ar nozares profesionāļiem, kuru darbs ir vairākkārt pārbaudīts, tādēļ būsim gatavi ieteikt un sagādāt piemērotāko skaņas, gaismas un telpas iekārtojuma tehnisko nodrošinājumu gan mūsu restorānu telpās, gan izbraukumos.

 

kontakti

 

e-pats rezervācijām: rezervacija@restoransbiblioteka.lv

 

tālrunis rezervācijām: +371 20225000

 

e-pasts: info@restoransbiblioteka.lv

Tērbatas iela 2, RĪGA, LV – 1050

Banketi un izbraukumi:

martins.berzins@bn1.lv

tel.: +371 26362114

 
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon